Indirgani.CoM
Sistem saati: 25 Kas 2017, 10:53

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ DST ]

Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 34 ileti ]  Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
 İleti başlığı: film indirmek
İletiTarih: 06 Şub 2015, 00:32 

film indirmeye tıkladıktan sonra neden hata veriyor veya tam olarak nasıl indirebilirim acıklamalı anlatım yokmu

İletiyi rapor et
Sayfa başı
 Profile bak Özel mesaj gönder  

İleti başlığı: Re: Site Kuralları
İletiTarih: 09 Mar 2015, 14:50 

Dün Vip üye oldum hobbit 5 filmini indircem ama kimlik doğrulama gerekiyor diyor başka film denedim yine aynısını diyor yazıyorum ama yine geliyor filmleri indiremiyorum eskiden böyle bişey yoktu yardimci olurmusunuz ?

İletiyi rapor et
Sayfa başı

İletiTarih: 09 Mar 2015, 14:59 
Site Yöneticisi

enver995 yazdı:
Dün Vip üye oldum hobbit 5 filmini indircem ama kimlik doğrulama gerekiyor diyor başka film denedim yine aynısını diyor yazıyorum ama yine geliyor filmleri indiremiyorum eskiden böyle bişey yoktu yardimci olurmusunuz ?

sizden şifre istenilen ekrana vip üyeliğiniz başlatıldığında tarafınıza gönderilen şifreleri girmeniz gerekiyor

İletiyi rapor et
Sayfa başı

İletiTarih: 05 May 2016, 11:39 

bir sorun olacaktı
film indirme yaptığımda eğer film 8 gb sa 2 gb indirme işlemini kesiyor.
birkaç film de denedim hep aynı şekilde oluyor ama 2 gb altındaki filmlerde sıkıntı olmuyor

İletiyi rapor et
Sayfa başı

İletiTarih: 05 May 2016, 18:13 
Site Yöneticisi

ilkayz yazdı:
bir sorun olacaktı
film indirme yaptığımda eğer film 8 gb sa 2 gb indirme işlemini kesiyor.
birkaç film de denedim hep aynı şekilde oluyor ama 2 gb altındaki filmlerde sıkıntı olmuyor

Diskinizi NTFS olarak formatlayınız

İletiyi rapor et
Sayfa başı

İletiTarih: 17 May 2016, 19:31 

sayın admin bu gün sabahtan beri siteye giremedim sayfa düzeni bozuktu saat 17 de anca giriş yaptım hata nedir şifrem çalınmış olabilirmi

İletiyi rapor et
Sayfa başı

İletiTarih: 17 May 2016, 21:24 
ClipperX

ünal bilik yazdı:
sayın admin bu gün sabahtan beri siteye giremedim sayfa düzeni bozuktu saat 17 de anca giriş yaptım hata nedir şifrem çalınmış olabilirmi

Sayfa ile ilgili bir sıkıntımız olmadı hiç. "Sayfa düzeni bozuktu" derken neyi kastettiğinizi tam olarak anlamadım ancak tarayıcınızı temizlemenizi, çerezleri silmenizi tavsiye ediyorum. Virüs programı kullanıyorsanız bir de tarama yapınız. Şifrenizi de değiştirerek sıkıntısız şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

İletiyi rapor et
Sayfa başı

İletiTarih: 17 May 2016, 22:43 
SENA

ClipperX yazdı:
ünal bilik yazdı:

Sayfa ile ilgili bir sıkıntımız olmadı hiç. "Sayfa düzeni bozuktu" derken neyi kastettiğinizi tam olarak anlamadım ancak tarayıcınızı temizlemenizi, çerezleri silmenizi tavsiye ediyorum. Virüs programı kullanıyorsanız bir de tarama yapınız. Şifrenizi de değiştirerek sıkıntısız şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Sayfa ile ilgili bir sıkıntı olmadı derken ? Dün geceden itibaren bu akşama kadar siteye giriş sağlanamıyordu..Siteye saldırı olmuş olabilir yada başka bir şey..Yöneticiler bunun hakkında bilgilendirme yaparsa sevinirim..Siz dün geceden beri hiç siteye girmediyseniz eğer görmemiş olabilirsiniz...

Gerçi ben siteye girememe rağmen linkin bölümünü değiştirerek istediğim dizileri indirdim o ayrı konu tabi.

İletiyi rapor et
Sayfa başı

İletiTarih: 18 May 2016, 08:23 
Site Yöneticisi

SENA yazdı:
Sayfa ile ilgili bir sıkıntı olmadı derken ? Dün geceden itibaren bu akşama kadar siteye giriş sağlanamıyordu..Siteye saldırı olmuş olabilir yada başka bir şey..Yöneticiler bunun hakkında bilgilendirme yaparsa sevinirim..Siz dün geceden beri hiç siteye girmediyseniz eğer görmemiş olabilirsiniz...

Gerçi ben siteye girememe rağmen linkin bölümünü değiştirerek istediğim dizileri indirdim o ayrı konu tabi.

Sitemizin serverı değişti.Bu yüzden bir süre erişim sağlanmamış olabilir.Bazı üyelerimiz ise bu erişim sorunundan hiç etkilenmemiştir...
Çünkü server değiştiği zaman DNSlerin güncellenmesi bazen zaman alabilmektedir

İletiyi rapor et
Sayfa başı

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 34 ileti ]  Önceki  1, 2

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ DST ]

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz